Skip to main content

Prawnik nieruchomości

Kraków


ANNA POLAŃSKA-JAWORSKA

Usługi prawne związane z szeroką pojętą branżą nieruchomości


Wśród świadczeń, które oferuje nasza kancelaria, znajduje się wparcie adwokata w sprawach z zakresu prawa nieruchomości. Do grona naszych klientów zaliczają się deweloperzy, firmy budowlane, najemcy oraz  podmioty inwestujące na rynku nieruchomości. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną na wszystkich etapach inwestycji – zarówno stronie sprzedającej, jak i kupującej.

W zakres naszych usług wchodzi między innymi przygotowywanie, negocjowanie oraz podpisywanie dokumentacji transakcyjnej. Udzielamy pomocy przy uzgadnianiu warunków udzielania kredytów bankowych oraz w trakcie procesu budowlanego. Mamy duże doświadczenie w zagadnieniach takich jak bieżące doradztwo w sprawach związanych z właściwym zarządzeniem i funkcjonowaniem obiektu. Każdy współpracujący z nami prawnik zajmujący się kwestiami dotyczącymi spraw nieruchomości wyróżnia się dużą wiedzą i doświadczeniem, odpowiadając na potrzeby biznesowe nawet najbardziej wymagających klientów.


Nieruchomości – pomoc adwokata


Jako kancelaria współpracująca ze specjalistami z dziedziny prawa nieruchomości, pomagamy rozwiązać problemy między innymi z zakresu: własności, współwłasności, zasiedzenia, najmu i dzierżawy. Prawo nieruchomości to nazwa nadana gałęzi prawa cywilnego, która reguluje stosunek własności — posiadania, używania oraz korzystania z nieruchomości i jej wyposażenia. W związku z tym działalność prawnika ds. nieruchomości jest bardzo istotna także w przypadku przedsięwzięć obejmujących zobowiązania z tytułu sprzedaży, darowizny, najmu, prawa sąsiedzkiego, przeniesienia własności, dzierżawy, zamiany mieszkań, finansowania i hipoteki, itp


Adwokat od nieruchomości Kraków


Jako prawnicy specjalizujący się w prawie ds. nieruchomości pracujemy na dwóch różnych frontach: prewencyjnym i procesowym. Skorzystaj z Kancelarii Adwokackiej Mecenas Anny Polańskiej-Jaworskiej z Krakowa i unikaj niepotrzebnych procesów sądowych w sprawach związanych z nieruchomościami — zasiedzeniem, wynajmem, dzierżawy, kupnem, sprzedażą.

Prawnik, który pracuje w branży nieruchomości, musi mieć dynamiczną postawę — u nas znajdziesz właśnie takich adwokatów, a do tego działamy we wszystkich fazach danego przedsięwzięcia związanego z nieruchomościami!

Nasza filozofia pracy kieruje się zapobieganiem konfliktom i w tym duchu doradzamy, uczestniczymy w negocjacjach i podejmujemy wszelkie niezbędne działania, aby zapewnić spokój — obecny i przyszły — kontrahentom, w zakresie spraw dotyczących nieruchomości.


Analiza dokumentów — adwokat — umowa sprzedaży nieruchomości


Nasza działalność koncentruje się na utrzymaniu ducha współpracy, szczegółowej analizie sytuacji formalno-prawnej klienta oraz przedmiotu sprawy- lokalu lub gruntu oraz precyzyjnym opracowaniu odpowiednich dokumentów do sprawy. Napisz do nas — Twój adwokat od nieruchomości w Krakowie czeka na Ciebie!

Kontakt