Skip to main content

Adwokat rozwodowy

Kraków


ANNA POLAŃSKA-JAWORSKA

Podjąłeś decyzje o rozwodzie lub separacji? W zależności od stopnia zawiłości sprawy, skonfliktowania stron oraz pomocy, jakiej udzieli doświadczony adwokat rozwodowy może zakończyć się już na pierwszej rozprawie lub ciągnąć latami. Sąd podczas rozprawy stara się ocenić, czy winni są oboje małżonkowie, wyłącznie jeden z nich lub małżeństwo ma być rozwiązane bez orzekania o winie. Jeszcze przed rozpoczęciem całego procesu adwokat rozwodowy pomoże Ci przeanalizować Twoją sytuację, uczciwie ocenić szansę na pomyślne zakończenie oraz obrać najlepszy sposób postępowania dostosowany indywidulanie do Twojej sytuacji.

Rozwody w Krakowie to sprawy, którymi zajmujemy się bardzo często, dlatego posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie. Pomoc, jaką oferujemy jest kompleksowa – zazwyczaj rozpoczyna się od wspólnego napisania pozwu i obejmuje także reprezentowanie klienta przed sądem, podział majątku czy kwestie związane z alimentami lub opieką rodzicielską. Korzystając z naszej pomocy, przekonasz się, że rozwód wcale nie musi być trudną i ciągnącą się w nieskończoność sytuacją.


Rozwody Kraków – pomoc Adwokata


Prawomocne orzeczenie o rozwodzie definitywnie kończy małżeństwo na gruncie prawa cywilnego .


Proces w sprawie o rozwód może obejmować kilka aspektów prawnych, takich jak m.in. alimenty, opieka nad dziećmi, podział majątku — dlatego warto zabezpieczyć się i skorzystać z usługi adwokata rozwodowego — sprawdź naszych specjalistów z Krakowa. Dobra pomoc prawna w takich przypadkach jest niezastąpiona, by wszystko szło sprawnie i po Twojej myśli.


Rozwody w Krakowie — adwokat


Ponieważ rozwód to trudny emocjonalnie czas dla wszystkich zaangażowanych osób, pomoc kompetentnego i wyrozumiałego prawnika jest cenna — adwokat rozwodowy z naszej kancelarii poprowadzi Cię przez to w możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach.


Dlaczego warto mieć adwokata decydująć się na rozwód / separację?


Sprawy z zakresu separacji, pieczy i podziału majątku mogą być dość skomplikowane. Dlatego bardzo ważny jest wkład zawodowca, zwłaszcza jeśli jeden z małżonków jest agresywny i / lub manipuluje. Adwokat rozwodowy z naszej kancelarii w Krakowie pomoże Ci w podjęciu decyzji, a także przedstawi możliwe scenariusze rozprawy oraz podpowie, na co należy zwrócić uwagę i co będzie pomocne, zwłaszcza w przypadku skomplikowanych relacji pomiędzy stronami. Korzystając z usług, naszego adwokata rozwodowego z Krakowa możesz czuć się bezpiecznie! Skontaktuj się z nami już teraz.

Kontakt